Zjazd Walny 2023

Na tej stronie przeczytasz m. in. o:

20 maja 2023 r. odbył się coroczny Zjazd Walny Stowarzyszenia Marfan Polska. Frekwencja na zjeździe była bardzo wysoka. Członkowie licznie przybyli na głosowanie, dzięki temu odbyło się ono w pierszym wyznaczonym terminie. Członkowie Stowarzyszenia zatwierdzili sprawozdanie finansowe za 2022 r. W trakcie zjazdu omówiono działania podejmowane przez Stowarzyszenie Marfan Polska w 2022 r. oraz plany na realizację kolejnych zadań.

Dzieci w czasie obrad zapewnione miały zajęcia z hortiterapii – wraz z p. Beatą wykonywały własne lasy w słoiku. Odbył się również pokaz sztuczek magicznych oraz warsztaty dla dzieci, które poprowadził iluzjonista Kacper Mysiorek. Dzieci bardzo aktywnie brały udział we wszystkich zaproponowanych działaniach czym oczarowały naszego iluzjonistę.

Po zakończeniu obrad odbyła się integracja w jednej z warszawskich restauracji, która zawsze jest okazją do rozmowy, wymiany doświadczeń oraz nawiązywania nowych relacji.

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, a może brakuje Ci jakiejś informacji? Napisz do mnie, odpowiem na każdy komentarz i na każdy email – redakcja@marfan.org.pl

To też może Ciebie zainteresować

Fenotyp MASS

Fenotyp MASS to zaburzenie tkanki łącznej podobne pod wieloma względami do zespołu Marfana. Ludzie...

czytaj dalej

Zobacz wpisy na blogu Marfanów