WSPIERAMY NASZYCH BOHATERÓW 
#KawaDlaMedyka

O co chodzi?

Na co dzień cały zespół Narodowego Instytutu Kardiologii pomaga nam udzielając porad a przede wszystkim ratując nasze zdrowie i życie. W ostatnich tygodniach kilkoro z nas było operowanych w NIK. Niektórzy już są w domach, inni czekają na wypisy.

Przez tą zbiórkę chcemy choć w małym stopniu odwdzięczyć się tym wszystkim osobom, które walczą o nasze życie i zdrowie. Postanowiliśmy wysłać paczkę z kawą, słodyczami do całego zespołu Nardowego Instytutu Kardiologii. 

Kawa, by walczyć do końca

Chcemy kupić zapas kawy dla lekarzy, pielęgniarek,  perfuzjonistów, salowych i całego zespołu Kliniki. Teraz pracują jeszcze intensywniej i chcemy by przy filiżance dobrej kawy mogli się zrelaksować i nabrać siły do walki. 

Garść czekolady

Czekolada ma wiele właściwości, m. in. wspomaga produkcję dopaminy i innych substancji, które wywołują uśmiech na naszych twarzach.

Przyłbice

Wspólnie z naszymi sponsorami zaczęliśy produkcję przyłbic, które mają pomóc zabezpieczyć cały zespół Kliniki Kardiochirurgi i Transplantologii NIK. 

#KawaDlaMedyka – wesprzyj nas już teraz

Wpłać darowiznę już teraz, my zajmiemy się resztą!

Zebraliśmy już

PLN z 1000 PLN

Wsparło nas

osób

  • 100%100%

Lekarze z Narodowego Instytutu Kardiologii już dwa razy urotowali mi życie. Patrząc na to ile wysiłku, pasji i ducha wkłądają w swoją pracę od razu zrobiłem darowiznę. 

Paweł Czabak

Na początku roku zdiagnozowano u mnie tętniaka aorty. Pomimo szalejącego koronowirusa kilka tygodni temu byłam operowana w NIK, a teraz szczęśliwa regeneruje się w domu.

Agnieszka Jabłońska

Kiedy rok temu trafiłem na stół operacyjny w Aninie, byłem przerażony. Teraz kiedy mogę bawić się całymi dniami z moimi dziećmi nie mogę przestać dziękować zespołowi NIK.

Filip Gasiński

Partnerzy akcji

Chcesz nas wspomóc, przekazać słodkości, pyszności lub inne przyjemności w ramach akcji #KawaDlaMedyka napisz do nas na adres: pomoc@marfan.org.pl 

Photo by Chevanon Photography from Pexels | Icons made by Pixel perfect from www.flaticon.com | Icons made by Eucalyp from www.flaticon.com | Icons made by Linector from www.flaticon.com | Photo by Kira auf der Heide on Unsplash