WSPIERAMY NASZYCH BOHATERÓW 
#KawaDlaMedyka

O co chodzi?

Na co dzień cały zespół Narodowego Instytutu Kardiologii pomaga nam udzielając porad a przede wszystkim ratując nasze zdrowie i życie. W ostatnich tygodniach kilkoro z nas było operowanych w NIK. Niektórzy już są w domach, inni czekają na wypisy.

Przez tą zbiórkę chcemy choć w małym stopniu odwdzięczyć się tym wszystkim osobom, które walczą o nasze życie i zdrowie. Postanowiliśmy wysłać paczkę z kawą, słodyczami do całego zespołu Nardowego Instytutu Kardiologii. 

Kawa, by walczyć do końca

Chcemy kupić zapas kawy dla lekarzy, pielęgniarek,  perfuzjonistów, salowych i całego zespołu Kliniki. Teraz pracują jeszcze intensywniej i chcemy by przy filiżance dobrej kawy mogli się zrelaksować i nabrać siły do walki. 

Garść czekolady

Czekolada ma wiele właściwości, m. in. wspomaga produkcję dopaminy i innych substancji, które wywołują uśmiech na naszych twarzach.

Przyłbice

Wspólnie z naszymi sponsorami zaczęliśy produkcję przyłbic, które mają pomóc zabezpieczyć cały zespół Kliniki Kardiochirurgi i Transplantologii NIK. 

Podsumowanie całej akcji

Na co dzień cały zespół Narodowego Instytutu Kardiologii pomaga nam udzielając porad, a przede wszystkim ratując nasze zdrowie i życie. Czas pandemii covid-19 jest czasem bardzo trudnym zwłaszcza dla Medyków. Wzmorzona czujność, utrudnienia proceduralne, czasowe problemy z zaopatrzeniem w środki ochrony osobistej, a przede wszytskim braki personalne z powodu zakażeń i kwarantanny dotknęły każdy szpital i każdy zespół. Najbliższy nam Narodowy Instytut Kardiologii postanowiliśmy wesprzeć organizując akcję #KawaDlaMedyka. Zoragnizowaliśmy zbiórkę darowizn w celu wsparcia Medyków z Instytutu.

Przez tą zbiórkę chcieliśmy choć w małym stopniu odwdzięczyć się tym wszystkim osobom, które walczą o nasze życie i zdrowie. Postanowiliśmy wysłać paczkę z kawą, słodyczami do całego zespołu Kliniki Kardiochirurgii i Transplantologii Narodowego Instytutu Kardiologii. 7 maja 2020 roku kurier dostarczył do Klinik Instytutu paczki zawierające kawę, coś do kawy i tak potrzebne w tym czasie przyłbice. 

Całość zbiórki opiewa na kwotę 1740 zł, natomiast doliczyć do tego należy również darowizny rzeczowe pozyskane od firm Piekarnie Cukiernie PUTKA, CHOCOYOCO Chocolate, Mona Art Scrap Booking. Serdecznie dziękujemy sponsorom tej zacnej akcji oraz partnerowi głównemu – U Kawiarza – Palarnie Kawy.

#KawaDlaMedyka – wesprzyj nas już teraz

Wpłać darowiznę już teraz, my zajmiemy się resztą!

Zebraliśmy już

PLN z 1000 PLN

Wsparło nas

osób

  • 100%100%

Lekarze z Narodowego Instytutu Kardiologii już dwa razy urotowali mi życie. Patrząc na to ile wysiłku, pasji i ducha wkłądają w swoją pracę od razu zrobiłem darowiznę. 

Paweł Czabak

Na początku roku zdiagnozowano u mnie tętniaka aorty. Pomimo szalejącego koronowirusa kilka tygodni temu byłam operowana w NIK, a teraz szczęśliwa regeneruje się w domu.

Agnieszka Jabłońska

Kiedy rok temu trafiłem na stół operacyjny w Aninie, byłem przerażony. Teraz kiedy mogę bawić się całymi dniami z moimi dziećmi nie mogę przestać dziękować zespołowi NIK.

Filip Gasiński

Partnerzy akcji

Chcesz nas wspomóc, przekazać słodkości, pyszności lub inne przyjemności w ramach akcji #KawaDlaMedyka napisz do nas na adres: pomoc@marfan.org.pl 

Photo by Chevanon Photography from Pexels | Icons made by Pixel perfect from www.flaticon.com | Icons made by Eucalyp from www.flaticon.com | Icons made by Linector from www.flaticon.com | Photo by Kira auf der Heide on Unsplash