#TętniakRośnieWCiszy, a my przerywamy ciszę

Wesprzyj nas już teraz
Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

wpisz w pit nasz numer krs: 0000047797 i przekaż nam 1,5% na zadania statutowe

Dlaczego potrzebujemy twojego wsparcia?

Stowarzyszenie Marfan Polska prowadzi działalność pożytku publicznego w rozumieniu art. 4 ust 1 pkt 17 i pkt 15 i 32 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o pożytku publicznym i wolontariacie (Dz.U.2016.0.1817) ? http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=wdu20030960873. Oznacza to, że zarówno osoba fizyczna, jak i osoba prawna może odliczyć od podstawy opodatkowania darowizny w kwocie, odpowiednio nie wyższej niż 6% (osoba fizyczna) lub 10 % (osoba prawna) uzyskanego dochodu.

Gdy przedmiotem darowizny są pieniądze, to powinna ona być udokumentowana dowodem wpłaty na rachunek bankowy obdarowanej organizacji. Zachowaj więcdo dokumentów podatkowych potwierdzenie przelewu.

Należy pamiętać, że nie jest to to samo co słynne 1,5 %!

Zaś w przypadku darowania rzeczy lub usług ? dokumentem potwierdzającym przekazanie tej darowizny oraz dokumentami potwierdzającymi faktyczne wydatki związane z tą darowizną. ? http://poradnik.ngo.pl/darowizny .

Zatem KAŻDY może ODLICZYĆ sobie darowiznę wpłaconą na rzecz Stowarzyszenia Marfan Polska.

Czym zajmujemy się w Stowarzyszeniu?

Poniżej możesz zobaczyć jak przerywamy ciszę poprzez nasze spotkania, konferencje, sympozja i inne wydarzenia. Oprócz tego wydajemy bezpłatne poradniki dla osób z zespołem Marfana. Bierzemy też aktywny udział w sympozjach konferencjach i innych wydarzeniach, gdzie szerzymy wiedzę na temat chorób tkanki łączej. 

przekaż darowiznę

Przekazując nam darowiznę masz pewność, że wykorzystamy ją w celu pomocy osobom z zespołem Marfana oraz aby szerzyć wiedze na temat tej rzadkiej choroby genetycznej. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Pamiętaj, że #TętniakRośnieWCiszy, a my przerywamy ciszę!

Nad bezpieczeństwem tranzakcji czuwa firma PayPro właściciel serwisu Przelewy24.

Przekazując darowiznę akceptujesz REGULAMIN DAROWIZN i zawarte w nim zasady przetwarzania danych osobowych.

Możesz również dokonać wpłaty w tradycyjny sposób przelewem bankowym – Poczta Polska, Bank, Internet.

Dane do przelewu:
STOWARZYSZENIE MARFAN POLSKA
PUŁKOWA 58, 01-969 WARSZAWA

PKO BP NR: PL54 1020 1853 0000 9402 0085 3168
Kod BIC PKO Banku Polskiego SA: BPKOPLPW
Tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe

zrób zakupy w naszym sklepie

W naszym sklepie możesz kupić koszulki, bluzy i inne akcesoria. Na naszych produktach możesz wybrać grafiki wielu znanych polskich artystów. Cały dochód ze sprzedaży naszych koszulek i akcesoriów przeznaczamy na cele statutowe Stowarzyszenia Marfan Polska.

www.sklep.marfan.org.pl 

Photo by Clint McKoy on Unsplash